Porównywarka (0)
Kategorie
Filtry
    Cena
Szukaj

Nowoczesne i uniwersalne przenośne kasy fiskalne, to idealne rozwiązanie zarówno dla segmentu usług, jak i niewielkich placówek handlowych, których baza towarowa nie przekracza 3000 produktów lub usług. Wyjątkowo popularne się wśród przedstawicieli takich zawodów, jak: lekarz, stomatolog, weterynarz, prawnik, notariusz, adwokat, a także w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, w biurach doradztwa podatkowego i rachunkowo-księgowych czy w małej gastronomii (puby, pizzerie, bar) i sklepie internetowym.

Baterie o dużej pojemności pozwalają na długotrwałe działanie. Zaś funkcja wymiany akumulatora sprawia, że mogą pracować nieprzerwanie. Odpowiednio zaprojektowana, a następnie testowana obudowa sprawdza się także w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Dotykowa klawiatura pozwala na obsługę kasy fiskalnej nawet w rękawiczkach.

W ofercie ELZAB znajdziesz kasy mobilne, które współpracują z czytnikiem kodów kreskowych i szufladą kasową. Kompaktowe kasy mobilne ELZAB to innowacyjne i ergonomiczne urządzenia, przewyższające funkcjonalnością wiele kas jednostanowiskowych. Elektroniczna kopia paragonów wystarcza nawet na 5 lat codziennej pracy.
Czytaj dalej
ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/ EX
5.000 PLU  
1490.00 PLN
Dodaj do porównania
ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/ EX RÓŻOWY/BIAŁY
5.000 PLU  
1550.00 PLN
Dodaj do porównania
ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi
5.000 PLU  
1490.00 PLN
Dodaj do porównania
ELZAB K10 ONLINE BT/ GPRS
5.000 PLU  
1590.00 PLN
Dodaj do porównania