Kategorie
Nasza oferta jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.
Dysponujemy sprzętem, który pozwala zachować proces technologiczny od odłuszczania detali, lakierowania farbami proszkowymi, wygrzewania w piecu grzewczym, aż do strefy rozładunku. Cały proces jest monitorowany i kontrolowany przez doświadczonych pracowników. Stawiamy zarówno na nowoczesną technologię, jak i najwyższą jakość usług.

Profil świadczonych usług jest bardzo zróżnicowany. Oferujemy lakierowanie proszkowe:
  • detali stalowych
  • detali stalowych ocynkowanych (ocynk ogniowy i galwaniczny)
  • aluminium

W ramach procesu lakierowania proszkowego gwarantujemy:
  • chemiczne przygotowanie detali (odtłuszczanie i nanoszenie powłoki fosforanów)
  • lakierowanie detali za pomocą sprawdzonych aplikacji proszkowych firmy Wagner i Gema
  • spolimeryzowanie farby w piecu w odpowiedniej temperaturze i czasie

Posiadany piec do polimeryzacji lakieru proszkowego pozwala malować detale mieszczące się w komorze roboczej o wymiarach 3100x2100x1200 mm.
Wykorzystujemy najskuteczniejszą metodę malowania stosowaną obecnie w profesjonalnym lakiernictwie. Nanosimy na powierzchnię detalu farby w postaci proszku metodą elektrostatyczną lub trybostatyczną, co zapewnia długotrwałą ochronę przed działaniem środowiska atmosferycznego.

Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny usług.
Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, dokładając wszelkich starań, spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.