Kategorie

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych

Komisja Nadzoru Finansowego


Osoba odpowiedzialna za kontakty z Inwestorami:

Małgorzata Kaczmarska
telefon: (32) 37 06 380, (32) 272 81 86
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail odnośnie obligacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo,

  1. Nie wyrażamy zgody, aby powyższy adres e-mailowy oraz numer telefonu był wykorzystywany do przekazywania ofert handlowych i komercyjnych.
  2. Osoby odpowiedzialne za Relacje Inwestorskie w ELZAB S.A. nie posiadają kompetencji i nie udzielają informacji handlowych.
    W celu uzyskania tych informacji, prosimy odwiedzić stronę Kontakt, na której znajdują kontakty umożliwiające zasięgnięcie informacji handlowych.

Zastrzeżenie odpowiedzialności dot. kontaktu drogą e-mailową oraz informacji zawartych na stronie

Szanowni Państwo,
Jedynym pewnym źródłem informacji nt. naszych spółek są raporty bieżące i okresowe przekazywane do publicznej wiadomości poprzez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd systemem ESPI.
Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne niezgodności i brak aktualności danych zawartych na niniejszej stronie internetowej.
Niniejsza strona internetowa i informacje na niej zawarte są opracowywane w celu ułatwienia Państwu zapoznania się naszą Spółką. Dokładamy wszelkich starań, aby zakres informacji i ich forma była dla Państwa satysfakcjonująca oraz aby były one aktualne.
Udostępniony przez nas adres e-mailowy relacji inwestorskich umożliwia Państwu indywidualne uzyskiwanie informacji nt. naszej Spółki i Grupy w zakresie jaki, zgodnie z obowiązującymi przepisami o obowiązkach informacyjnych, jest możliwy do przekazania.
Dokładamy wszelkich starań, aby udzielać Państwu odpowiedzi drogą e-mailową w ciągu 24 godzin. Za ewentualne opóźnienia w odpowiedzi drogą elektroniczną serdecznie przepraszamy.