Jak działa drukarka etykiet? Videorelacja

2139
0
Podziel się wpisem z innymi:
jak działa drukarka etykiet
Drukarka etykiet Godex RT200i umożliwia wydruk termiczny bądź termotransferowy o maksymalnej szerokości 54mm. Doskonała w biurach, magazynach i sklepach. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, z którego dowiesz się jak działa drukarka etykiet.

Drukarka Godex RT200i to niezwykle przydatne urządzenie. Posiada kolorowy wyświetlacz TFT LCD i prosty panel operacyjny pozwalające na łatwą i intuicyjną obsługę. Po podłączeniu klawiatury USB drukarka może pracować w trybie wolnostojącym bez konieczności komunikacji z komputerem.

Kompaktowa obudowa sprawia, że urządzenie można umieścić w warunkach ograniczonej przestrzeni. Dedykowany przycisk kalibracji ułatwia obsługę drukarki przy częstych zmianach rozmiaru etykiet. Zastosowane języki programowania GEPL, GZPL oraz EZPL są kompatybilne z popularnymi na rynku systemami, co pozwala na adaptację tych drukarek praktycznie w każdym środowisku. Opcjonalnie drukarkę można wyposażyć w obcinak, dyspenser etykiet, zewnętrzny nawijak etykiet oraz moduł Bluetooth.

 

Najważniejsze cechy:

  • Wyświetlacz LCD,
  • USB host,
  • Komunikacja USB, RS232 oraz Ethernet w standardzie,
  • Zegar czasu rzeczywistego,
  • Oprogramowanie do projektowania etykiet GoLabel w polskiej wersji językowej,
  • 3 lata gwarancji (za wyjątkiem głowicy drukującej, na którą gwarancji jest 6 miesięcy).

 

Spodobała Ci się ta drukarka etykiet?

Sprawdź, gdzie możesz ją kupić: Autoryzowany Partner ELZAB.

The following two tabs change content below.
Podziel się wpisem z innymi: