Kategorie

Współpraca ze szkołami

Zakłady Urządzeń Komputerowych ELZAB S.A.
zapraszają na… wycieczki zawodoznawcze

aby pomóc młodym ludziom w zbudowaniu świadomości jak może wyglądać ich przyszła praca, zapraszamy do odwiedzin w naszej Spółce.

Ofertę kierujemy głównie do szkół, które kształcą uczniów w obszarze mechatroniki, mechaniki oraz elektroniki.

ELZAB SA istnieje od 1969 i przez ostatnie 23 lata jest wiodącą firmą na rynku urządzeń fiskalnych w Polsce. Spółka produkuje również wagi elektroniczne, szuflady kasowe, sprawdzarki cen oraz inne elementy technicznego wyposażenia sklepów detalicznych. Wspieramy nie tylko handel i usługi. Dla gitarzystów tworzymy sterowniki i kostki efektowe pod marką GLAB. Ponadto świadczymy usługi kooperacyjne, produkując na zamówienia wielu firm polskich i zagranicznych.

Zapraszamy do przyjrzenia się, jak w praktyce funkcjonuje największy producent branży fiskalnej w Polsce, jakie zawody wykonują nasi pracownicy, jak może wyglądać przyszła praca absolwentów Państwa szkoły.

Jesteśmy także zainteresowani współpracą w zakresie organizowania praktyk zawodowych dla Państwa uczniów.

Uczniowie 2 i 3 klasy informatycznej Technikum przy ZSP nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie

Porozumienie o współpracy z Górnośląskim Centrum Edukacyjnym

1 lutego została zawarte porozumienie o współpracy z Górnośląskim Centrum Edukacyjnym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach. Podpisane porozumienie otwiera rozwój kontaktów w sferze dydaktycznej i przemysłowej, wspomaganie kształcenia zawodowego uczniów, promocję kształcenia zawodowego w obszarze mechaniki, mechatroniki oraz elektroniki.
Nastąpi również wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami ELZAB SA a nauczycielami GCE.
Cieszymy się z możliwości współpracy z renomowaną i znaną w regionie Szkołą www.gce.gliwice.pl