Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie
Kategorie
Od pierwszego polskiego minikomputera po stacje ładowania aut elektrycznych i responsywne aplikacje webowe. Śląska solidność, europejskie wzornictwo, najlepiej rozpoznawalna marka wśród urządzeń fiskalnych. To my. ELZAB z ulicy ELZAB.

Idziemy po nowe rozwiązania i poszerzamy horyzonty branż, w których pracują nasze technologie. 50-letnia tradycja innowacyjnych konstrukcji, które zmieniły bieg i rozwój polskiej komputeryzacji, przełożyły się i wciąż przekładają na pionierskie rozwiązania fiskalnego świata.

Nikt nie wierzył, że dotykowa technologia smartfonowych ekranów może mieć zastosowanie w kasach fiskalnych. Dokonaliśmy niemożliwego. Usługi pokochały ELZAB K10 – królującą wśród mobilnych kas. Nie zatrzymujemy się i dokonujemy kolejnych rewolucji – kompaktowy POS z czytnikiem NFC pozwala na realizację płatności bezgotówkowych bez użycia terminala płatniczego!

Rozwój i współpraca z najpopularniejszymi markami, które korzystają z wirtualnej kasy fiskalnej. Pionierskie i jedyne w branży rozwiązanie chmurowe dla każdej wielkości firm – MOJAKASA.ONLINE. Nasz wkład w elektromobilność i zieloną transformację – ELZAB ECOPOWER. Jesteśmy zawsze pierwsi tam, gdzie możemy ułatwić przedsiębiorcom prowadzenie biznesu.