Kasy i drukarki fiskalne oraz wagi elektroniczne

Zmiana stawek VAT od 1 lutego 2022 r.

Szanowni Klienci,

13 stycznia 2022 r. Sejm uchwalił Tarczę Antyinflacyjną 2.0., która została skierowana do prac Senatu RP.

Uchwała przewiduje czasową obniżkę stawek podatku VAT na niektóre towary, m.in. zerowy VAT na żywność, gaz ziemny oraz nawozy i inne wybrane środki wykorzystywane w produkcji rolniczej.

Obniżki mają obowiązywać od 1 lutego 2022 r. na okres sześciu miesięcy, tj. do końca lipca 2022 r.

Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów ELZAB.

więcej

PODŁĄCZ SIĘ!
.

Kompleksowa
oferta
stacji
ładowania
samochodów
elektrycznych

Zobacz więcej
NOWOŚĆ Kieszonkowa kasa
K1 Slim ONLINE
  • najmniejsza kasa fiskalna na rynku
  • poręczna i lekka
  • sprawdzi się w małych punktach usługowych i handlowych
Zobacz więcej
Nowość Terminal POS Sunmi D2S Lite z programem sprzedażowym elzAPP POS
  • kompleksowe rozwiązanie dla biznesu
  • oparte na systemie Android
  • idealne do punktów handlowych i gastronomicznych
Zobacz więcej
MATERIAŁY VIDEO
EL Cinema – nasze filmowe realizacje!
wszystkie
Zobacz film
NAGRODY
WYRÓŻNIENIA
ELZAB - PEWNA marka.
Nasze urządzenia prezentują wysoką jakość, zawsze możesz na nas liczyć, pomimo wielu przeciwności przez dziesięciolecia działalności utrzymujemy się na rynkowym szczycie.
ELZAB - DOŚWIADCZONA marka.
Istniejemy na rynku od 50 lat i przez ten czas zbudowaliśmy zaplecze technologiczne, produkcyjne, a także nabyliśmy wiedzę do tego, by wspomagać przedsiębiorców.
ELZAB - PROFESJONALNA marka.
Oferujemy wysokiej jakości urządzenia, mamy know-how oraz cały zestaw usług wspierających przedsiębiorców w ich działaniach.
ELZAB - POMOCNA marka.
Na każdym etapie użytkowania naszych produktów możesz skorzystać z usług jakie oferujemy i z naszego wieloletniego doświadczenia.
ELZAB - INSPIRUJĄCA marka.
Czerpiąc z naszej wiedzy i doświadczenia doradzamy najlepsze rozwiązania, motywujemy do działania.
wszystkie

Kasy i drukarki fiskalne oraz wagi elektroniczne

Rozpoczynasz przygodę z biznesem i nie wiesz jaką kasę lub drukarkę fiskalną wybrać? A może prowadzisz swój sklep, ale nie masz czasu na znalezienie najlepszej wagi elektronicznej? Dobrze trafiłeś! W ELZAB dobierzemy dla Ciebie niezawodne urządzenia fiskalne i sprzęt dzięki któremu usprawnisz pracę i podniesiesz efektywność działań w punkcie sprzedaży.

Klientom z branży handlowej i usługowej proponujemy szeroki wybór starannie zaprojektowanych, skonstruowanych i wyprodukowanych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz małe i duże kasy fiskalne, w pełni mobilne drukarki fiskalne oraz wagi elektroniczne w kilku wariantach. Pozwalają one oszczędzać czas przedsiębiorców i optymalizować ich działania.

Najlepsze kasy fiskalne na polskim rynku

ELZAB to synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń. Od ponad 50 lat z pasją realizujemy stawiane przed nami wyzwania, a solidność i trwałość urządzeń pozwala nam cieszyć się dziś mianem jednego z czołowych producentów na rynku. Do placówek handlowych w kraju i zagranicą sprzedaliśmy ponad 1 mln urządzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą oraz cennikiem nowoczesnych kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, wag elektronicznych i sprawdzarek cen.

PORADY FISKALNE Czy muszę mieć kasę fiskalną? Ile wydam na zakup kasy? Odpowiedzi znajdziesz na naszym blogu. WYSZUKIWARKA Chcesz wybrać optymalne urządzenie dla Twojego biznesu? Skorzystaj z filtrów w naszej WYSZUKIWARCE PRODUKTÓW GDZIE KUPIĆ? Nasza rozbudowana sieć Autoryzowanych Partnerów Handlowych