Kategorie

Stanowisko: Frezer CNC

Miejsce pracy – Zabrze

Poszukujemy osób logicznie myślących, pracujących z pasją i potrafiących współpracować z innymi. Zatrudniamy wiele utalentowanych osób, ale najbardziej liczy się dla nas praca zespołowa.

Wymagania wobec kandydata:
  • Umiejętności obsługi frezarek sterowanych numerycznie CNC
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość posługiwania się ręcznymi narzędziami pomiarowymi
  • Sumienność
  • Dokładność
  • Gotowość do pracy zmianowej

Główne zadania na stanowisku:
  • Terminowa i jakościowa realizacja zadań produkcyjnych
  • Wnioskowanie zmian mogących zwiększyć wydajność lub/i jakość realizowanych operacji

Oferujemy:
  • szerokie perspektywy rozwoju
  • bardzo dobre warunki i nowoczesne narzędzia pracy
  • motywacyjny system wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie na mocy umowy o pracę
  • praca w miłej atmosferze i profesjonalnym zespole.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez Zakład Urządzeń Komputerowych „ELZAB” z siedzibą w Zabrzu (41-813) przy ul. ELZAB 1, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji przez Zakład Urządzeń Komputerowych „ELZAB” z siedzibą w Zabrzu (41-813) przy ul. ELZAB 1, w celu włączenia mojej aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji.”