Porównywarka (0)
ELZAB SA jest czołowym dostawcą kas i drukarek fiskalnych w Polsce. Proponujemy szeroki wybór starannie przemyślanych, zaprojektowanych i wyprodukowanych urządzeń zarówno dla handlu, jak i usług. W naszej ofercie znajdziesz małe, średnie, mobilne, a także systemowe, specjalizowane i samoobsługowe kasy fiskalne. Jesteśmy twórcą pierwszej na polskim rynku kasy z panelem dotykowym. Nasze kasy świetnie sprawdzają się w małych sklepach osiedlowych, marketach, w pracy na bazarze, czy taksówkach.
Ofertę drukarek fiskalnych kierujemy do wymagających klientów, szukających bezawaryjnego rozwiązania zarówno do pracy mobilnej, jak i stacjonarnej. Nasze drukarki pracują w punktach handlowych o dużym natężeniu ruchu oraz aptekach.

Kasy fiskalne dla wszystkich!

Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z biznesem, czy może już prowadzisz swój sklep – dzięki kasom i drukarkom fiskalnym ELZAB oszczędzisz czas i zoptymalizujesz swoje działania. Wszystkie modele naszych kas cechują czytelne wyświetlacze, szybkie mechanizmy drukujące i bardzo wygodne klawiatury, dzięki którym praca staje się bardziej efektywna. Szczycimy się tym, że nasze urządzenia są niezawodne i łatwe w obsłudze. Wszędzie tam, gdzie prawo wymaga ich używania, nasze produkty sprawdzą się doskonale.
Postaw na nowoczesne i wydajne urządzenia, które możesz dopasować do swoich potrzeb.

Producent kas fiskalnych ELZAB

ELZAB to synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń. Czemu zawdzięczamy naszą pozycję?
W ciągu ostatnich 27 lat do sklepów trafiło ponad 1 mln naszych urządzeń, a ELZAB stał się synonimem solidności i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży. Ciągle doskonalimy procedury kontroli jakości, co przekłada się na bezawaryjność, niezawodność i bardzo niski wskaźnik reklamacji.
Jesteśmy jedynym polskim producentem tak szerokiej gamy urządzeń, który utrzymując najwyższą jakość, oferuje przy tym atrakcyjne ceny. ELZAB to producent, na którego kasach i drukarkach fiskalnych możesz polegać!

Zobacz artykuły z bazy wiedzy na temat kas fiskalnych

Kasa fiskalna cena
Kasy fiskalne online – vademecum
https://www.elzab.com.pl/pl/strefa-wiedzy/category/kasy-fiskalne/
Czytaj dalej

Kasy i drukarki fiskalne