Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie

Porównywarka (0)
Oferta ELZAB obejmuje szeroki wybór różnego rodzaju wydajnych skanerów kodów kreskowych (czytników kodów kreskowych): ręcznych, prezentacyjnych, bezprzewodowych, przemysłowych oraz modeli do zabudowy i modułów skanujących.

Posiadamy modele z różnymi technologiami odczytu: jedno i wieloliniowe laserowe (umożliwiające szybkie skanowanie na stanowiskach kasowych), z optyką typu linear imager (odporne na uszkodzenia i czytające kody 1D z ekranów i wyświetlaczy) oraz typu area imager (trwałe, czytające kody 2D z nośników tradycyjnych oraz ekranów i wyświetlaczy).

W ofercie mamy rozwiązania najlepszych producentów branży AutoID: DATALOGIC, HONEYWELL, ZEBRA, CIPHERLAB i ZEBEX. ELZAB jest również autoryzowanym dystrybutorem marki NEWLAND (Newland Quality Partner).

Różnorodność parametrów skanerów pozwala na dopasowanie rozwiązań do każdej branży: dla małych sklepów i punktów z niską przepustowością; wielokierunkowych czy biooptycznych dla punktów z wysoką przepustowością, bezprzewodowych do hal produkcyjnych, magazynów czy sklepów z towarami wielkogabarytowymi (RTV AGD, sklepy meblowe); przemysłowych dedykowanych do pracy w trudnych warunkach.

Moduły skanujące znajdują zastosowanie w systemach parkingowych, bramkach imprez masowych, mogą być adaptowane w nowo projektowanych urządzeniach (infokioski). Coraz większym powodzeniem cieszą skanery typu 2D, stosowane powszechnie w stacjach kontroli pojazdów czy w urzędach administracji (obieg dokumentów).
Czytaj dalej