Zaktualizuj preferencje dotyczące plików cookie
Porównywarka (0)
Kategorie
Filtry
    Cena
Szukaj

Czytnik (skaner) kodów kreskowych przeznaczony dla środowiska służby zdrowia służy, m.in. w szpitalu do identyfikacji pacjenta czy identyfikacji personelu. Z kolei w laboratorium czy w farmacji – do odczytu kodów z lekarstw czy odczytu kodów z recept.

Obudowa niektórych czytników posiada powłokę antybakteryjną, co minimalizuje osadzanie się bakterii i zarazków. Ta cecha cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród właścicielek klinik medycyny estetycznej.

W ofercie ELZAB występują, m.in. czytniki kieszonkowe czy chociażby czytniki bezprzewodowe.
Kasy samoobsługowe pozwalają kupującym skanować i płacić za swoje zakupy bez udziału sprzedawcy - kupujący wchodzi w interakcję z interfejsem komputera oraz samodzielnie dokonuje płatności za zakupy za pomocą karty płatniczej.

Kupujący rozpoczyna cały proces zakupu, dotykając ekranu powitalnego komputera lub po prostu skanując produkt. W trakcie transakcji wysyłane komunikaty głosowe z kasy samoobsługowej dostarczają kupującemu informacji, jakie kroki musi wykonać (np. jak skanować produkty i gdzie umieścić je po zeskanowaniu), by zrealizować zakup.
Czytaj dalej
Zebex Z-3250BT Biały
 
 
Dodaj do porównania
Zebra HC100
 
 
Dodaj do porównania
Godex RT200i
 
 
Dodaj do porównania